ДІАГНОСТИКА ТА РЕМОНТ ХОДОВОЇ ЧАСТИНИ

МИ РЕМОНТУЄМО АВТОМОБІЛІ ВСІХ МАРОК


Чекаємо Вас на будь-якому авто, а не тільки на Mitsubishi. Наше обладнання та досвід дозволяють нам ремонтувати автомобілі різних марок.

МИ ПРОВОДИМО ВЕСЬ КОМПЛЕКС РОБІТ ПО ДІАГНОСТИЦІ ТА РЕМОНТУ ХОДОВОЇ ЧАСТИНИ

Комплексна діагностика ходової включає: огляд і контроль стану деталей підвіски (ричагів, шарнірів, сайлентблоків, кульових опор та ін.) на відсутність люфту та механічних пошкоджень; огляд і контроль елементів рульового управління на предмет герметичності та відсутність люфту; огляд амортизаторів на предмет герметичності; огляд пильників на герметичність; огляд гальмівних дисків та колодок на предмет зносу; перевірка підшипників маточин на предмет несправності

У НАС ДОСВІДЧЕНІ СПЕЦІАЛІСТИ, СУЧАСНЕ ПРОФЕСІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ ТА ІНСТРУМЕНТ

В залежнсті від виявлених недоліків, проводиться усунення несправностей з обов'язковою подальшою перевіркою виконаних робіт.

УВАГА!

Якщо під час руху Ви побачили зміну в роботі Вашого автомобіля (з'явились сторонній шум, вібрація, складності у керуванні) , не зволікайте, а зразу звертайтесь до СТО. Цим Ви гарантуєте собі безпеку та запобігнете ускладнень з ремонтом.
Не забувайте, що самий надійний спосіб зберегти працездатність ходової - це акуратно їздити та заїжджати на діагностику хоча б раз на пів року.

СКІЛЬКИ ЧАСУ ПОТРІБНО НА ВИКОНАННЯ ЦИХ РОБІТ

Діагностика ходової частини займає 30хв.
Тривалість робіт по ремонту ходової частини - різна:

  • заміна втулок стабілізатора(2шт) займає 0,7години
  • заміна стійок стабілізатора (2шт) - 0,4 години
  • заміна переднього амортизатора (1шт) - 1,4 години
  • заміна маточини колеса (1шт) - 1 година
  • заміна гальмівних колодок на 1 вісь - 1 година
  • заміна шарових опор (1шт) - 0,7 години

ЗАПИС НА СТО

ЗАПИШІТЬСЯ НА СТО ЗА ДОПОМОГОЮ ЦІЄЇ ФОРМИ ТА ОТРИМАЙТЕ ЗНИЖКУ 5%*

Після відправки форми ми вам зателефонуємо і зясуємо проблему з вашим автомобілем. Заповнення цієї форми ні до чого вас НЕ ЗОБОВ'ЯЗУЄ. Просто так зручніше )

*Знижка надається на загальну вартість робіт та запчастин за нарядом-замовленням.

ЗАПОВНИ ФОРМУ - ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ :)

Знайдіть нас на Google картах, побудуйте маршрут, подивіться фотогалерею нашого автоцентру

БАЖАЄТЕ ПОСПІЛКУВАТИСЯ З МАЙСТРОМ ПО ТЕЛЕФОНУ ПРЯМО ЗАРАЗ? БЕЗ ПРОБЛЕМ

Зателефонувавши майстру, Ви зможете:

  • Дізнатися про ймовірну причину поломки. Якщо з вашим автомобілем не все в порядку, ви можете зв'язатися з майстром по телефону і попередньо з'ясувати можливу причину поломки. Після цього майстер зрозуміє, який фахівець зможе вирішити проблему, яке обладнання необхідно для діагностики та запланує ваш візит на СТО. У підсумку це істотно збереже ваше і наш час.
  • Записатися на СТО. Ви можете записатися на СТО по телефону. Кожен вид робіт вимагає участі певних фахівців і використання певного обладнання. Розкажіть, які види робіт ви плануєте і майстер визначить можливий час вашого візиту.
  • Дізнатися про орієнтовну вартість ремонту або технічного обслуговування. Якщо види робіт зрозумілі, то вже по телефону майстер зможе назвати вам їх приблизну вартість.
  • Підібрати запчастини та дізнатись їх вартість. Вам не потрібно шукати запчастини і матеріали для ремонту або обслуговування на стороні. Ми співпрацюємо з усіма великими постачальниками запчастин і наші ціни тримаємо на рівні середньоринкових. Ми вам запропонуємо різні варіанти оригінальних і ліцензійних запчастин від різних виробників і порекомендуємо краще співвідношення ціни і якості. У нас працює швидка доставка і вже через кілька годин запчастини можуть бути на місці.

Зауважте: ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 18.00

У НАС ЗАПЧАСТИНИ ПО ЦІНАХ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІВ

Ми співпрацюємо з баготьма оптовими постачальниками запчастин. Для себе ми обрали правило - дотримуватись цін інтернет-магазинів. У нас ви знайдете як оригінальні, так і ліцензійні запчастини від різних виробників. Ми порекомендуємо вам краще співвідношення ціни і якості. У нас працює швидка доставка і вже через кілька годин запчастини можуть бути на місці.

Бажаєте дізнатись ціну на запчастини?

ТЕЛЕФОНУЙТЕ у відділ запчастин

Ознайомтеся з іншими видами робіт СТО

menu.footer disclaimer
Created by CF.Digital