L200

L200

Улюблений пікап для вирішення будь-якої задачі.
Обери свій L200
auto.choose description
від 1 399 000 гpн *
 • 16" сталеві диски та дорожній просвіт 200 мм
 • Радіус розвороту 5,9 м
 • Система повного приводу Easy Select part time 4WD та примусове блокування заднього диференціала
 • Підігрів передніх сидінь
 • Електричний обігрівач повітря салону та кондиціонер
 • Система допомоги при старті в гору — Hill Start Assist System (HSA)
 • Система стабілізації при буксуванні причепа (TSA)
від 1 499 000 гpн *
 • 18" легкосплавні диски
 • Кліренс 220 мм
 • 7 подушок безпеки
 • Система повного приводу Super Select 4WD з можливістю блокування заднього диференціала
 • Передні протитуманні фари
 • CD/MP3-програвач, AM/FM-радіоприймач з сенсорним екраном
 • Клімат-контроль і підігрів керма
 • Круїз-контроль
 • Система «вільні руки» Bluetooth ®, з кнопками керування на кермі
від 1 600 000 гpн *
 • Світлодіодні фари ближнього та дальнього світла
 • Шкіряні сидіння з 8-позиційним електрорегулюванням сидіння водія
 • Двозонний клімат-контроль
 • Внутрішнє дзеркало заднього огляду з автозатемненням
 • Підкермові перемикачі швидкостей
Дизайн
ВІЗЬМІТЬ ВСЕ, ЩО ВАМ ПОТРІБНО
Дизайн


 

Mitsubishi L200 це перш за все місткість, неабиякі позашляхові характеристики й один із кращих у класі показників вантажопідйомності. М'язистий зовнішній вигляд тільки підкреслює можливості пікапа.


 

 

ДІЗНАТИСЯ ПРО ДИЗАЙН
OFF-ROAD МОЖЛИВОСТІ
ВПЕВНЕНИЙ РУХ ВПЕРЕД
OFF-ROAD МОЖЛИВОСТІ

 

Пікап від Mitsubishi Motors стане надійним партнером у щоденних поїздках і в найскладніших дорожніх умовах завдяки системі повного привода Super Select 4WD-II, а також набору систем для безпечного подолання бездоріжжя. Чи маєте ви проїхати по крутому схилу, чи потрапили в грязьову колію або на засніжену дорогу, не хвилюйтесь. Разом з цим автомобілем ви будете тримати ситуацію під контролем.


​​​​​​​​​​​​​​

 

ДІЗНАТИСЬ ПРО МОЖЛИВОСТІ L200
ТЕХНОЛОГІЇ БЕЗПЕКИ
ВСЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗАХИСТУ
ТЕХНОЛОГІЇ БЕЗПЕКИ

​​​​​​​

 

Незалежно від того, для чого ви використовуєте Mitsubishi L200 — для роботи, активного відпочинку або подорожей, — цей пікап створений для захисту вас, ваших пасажирів та інших учасників дорожнього руху завдяки цілому ряду передових технологій безпеки.


 

ДІЗНАТИСЬ ПРО ТЕХНОЛОГІЇ
auto.overview title
auto.overview tab color title
auto.overview tab color: графітовий сірий металік
auto.overview tab color helper
МІЦНИЙ ГОРІШОК

 

Потужний, з відмінними позашляховими якостями, містким кузовом і комфортним салоном бізнес-класу, L200 перетворюється з улюбленої робочої конячки в надійного партнера.

 

МІЦНИЙ ГОРІШОК
Двигун
ГРІЗНА ПОТУЖНІСТЬ ПІД КАПОТОМ
Двигун

​​​​​​​Пікап L200 приводиться в рух 2,4-літровим 16-клапанним дизельним двигуном MIVEC з проміжним охолодженням і турбонаддувом, DOHC Common Rail з прямим впорскуванням пального. Доступний з 6-ступеневою механічною КПП і 6-ступеневою автоматичною КПП з режимом Sport Мode.


 

ДІЗНАТИСЬ ПРО ДВИГУН
Аксесуари до моделі
Додайте поїздкам новий спектр емоцій! Mitsubishi Motors пропонує оригінальні аксесуари для вашого автомобіля. Великий вибір дизайну дисків і накладок дають можливість підкреслити індивідуальність і смак. Для фанатів активного відпочинку пропонуємо вибір кріплень для перевезення велосипедів і багажу.
disclaimer.accessories images
auto.accessories block button
ПІДДОН ВАНТАЖНОГО ВІДДІЛЕННЯ БЕЗ ЗАХОДУ НА БОРТИ
Арт.: MZ330745TG, MZ330745TB, MZ330745MK
11 880.00 грн ***
АЛЮМІНІЄВИЙ ПІДДОН ВАНТАЖНОГО ВІДДІЛЕННЯ БЕЗ ЗАХОДУ НА БОРТИ
Арт.: MZ315092A, MZ315092W
35 640.00 грн ***
ДОПОМІЖНА СИСТЕМА ВІДКРИТТЯ ВІДКИДНОГО БОРТУ
Арт.: MZ315094
4 158.00 грн ***
КРИШКА ВАНТАЖНОГО ВІДДІЛЕННЯ РОЛЕТНОГО ТИПУ
Арт.: MZ315100
95 040.00 грн ***
Дізнатися більше про L200* Мається на увазі мінімальна спеціальна рекомендована роздрібна ціна, вкл. ПДВ 20%, на вказану модель автомобілів ТМ «Mitsubishi» у базовій (мінімальній) комплектації.

** Мається на увазі орієнтовний (приблизний) розмір щомісячного середнього платежу на вказану модель автомобілів ТМ «Mitsubishi» у базовій (мінімальній) комплектації (надалі - Автомобіль), у разі придбання цього Автомобіля в кредит за однією зі спеціальних кредитних програм для автомобілів ТМ «Mitsubishi» від Банків-партнерів Дистриб’ютора, яка автоматично обирається за вказаними нижче параметрами як найоптимальніша для клієнта серед усіх спеціальних кредитних програм для автомобілів ТМ «Mitsubishi» від Банків-партнерів Дистриб’ютора, розміщених на цьому веб-сайті у розділі «Кредит» (надалі – Кредитні програми).

Вказаний платіж (розмір платежу) попередньо та орієнтовно розраховується, виходячи з таких параметрів, як:

(1)  рекомендована роздрібна ціна або спеціальна рекомендована роздрібна ціна, вкл. ПДВ 20%, на Автомобіль;

(2) параметри, які автоматично (за допомогою програми) обираються серед умов Кредитних програм, а саме:

(і) максимально можливий початковий внесок (аванс) у % від вартості Автомобіля (найвищий показник серед умов Кредитних програм);

(іі) максимально можливий строк кредитування (найвищий показник серед умов Кредитних програм);

(ііі) процентна ставка, яка пропонується відповідним Банком-партнером, у % - залежно від параметрів (і) та (іі) вище (не береться до уваги орієнтовна реальна річна процентна ставка);

(iv) комісії відповідного Банка-партнера (одноразова комісія за видачу кредиту, за відкриття рахунку, за перерахування коштів),

(v) стандартна схема погашення.

За результатами вищезазначеного розрахунку, який здійснюється автоматично за допомогою програми та базується виключно на наданій Банками-партнерами інформації щодо спеціальних умов кредитування на автомобілі ТМ «Mitsubishi», відображається найоптимальніша для кінцевого споживача пропозиція серед Кредитних програм.

Вищезазначений розрахунок не включає: витрат на страхування (зокрема, КАСКО та інших видів страхування), інші супутні, пов’язані з наданням кредиту, витрати (нап., послуги нотаріуса, СМС-довідку), які визначаються конкретним Банком-партнером при наданні кредиту.

Цей розрахунок носить умовний характер, не є публічною офертою, наведений для зручності клієнтів Mitsubishi виключно для їхнього ознайомлення зі спеціальними умовами кредитування від Банків-партнерів Дистриб’ютора та їх порівняння, та має на меті поінформувати клієнтів і скласти їхнє загальне уявлення про орієнтовний (приблизний) розмір щомісячного середнього платежу на Автомобіль у разі придбання цього Автомобіля в кредит в одного з Банків-партнерів Дистриб’ютора.

Не є рекламою відповідної Кредитної програми чи відповідного Банка - партнера Дистриб’ютора. Дистриб’ютор не несе відповідальності за умови кредитних продуктів Банків-партнерів та супутніх страхових послуг.

Детальна інформація щодо умов кредитування, детального розрахунку кредиту (включаючи загальну вартість кредиту, загальні витрати за кредитом, реальну річну процентну ставку тощо) надається консультантами Банків - партнерів Дистриб’ютора, для цього Ви можете подати через обраного офіційного Дилера відповідний запит на отримання консультації щодо спеціальних умов кредитування, заповнивши форму запиту

*** Наведені ціни на аксесуари є рекомендованими роздрібними цінами та не є публічною офертою. Остаточні роздрібні ціни на аксесуари встановлюються офіційними дилерами Mitsubishi Motors. За детальною інформацією щодо аксесуарів (їх наявності, цін тощо) звертайтеся, будь ласка, до офіційних дилерів Mitsubishi Motors.

Під словом «Акція» мається на увазі спеціальна цінова пропозиція (спеціальна рекомендована роздрібна ціна) на відповідний аксесуар, яка діє в офіційній дилерській мережі Mitsubishi Motors в Україні до моменту продажу останнього акційного аксесуара, що знаходиться на складах на території України. Вказана пропозиція не є публічною офертою. Остаточні роздрібні ціни на акційні аксесуари встановлюються дилерами Mitsubishi Motors. Кількість акційних аксесуарів обмежена. За детальною інформацією щодо акційних аксесуарів звертайтеся, будь ласка, до офіційних дилерів Mitsubishi Motors.​​​​

menu.footer disclaimer
Created by CF.Digital