Eclipse Cross

Eclipse Cross

від 1 189 000 грн *
Eclipse Cross
Система Super-All Wheel Control
ВІДКРИТИЙ ДО ВИКЛИКІВ
Система Super-All Wheel Control

Високоміцний та жорсткий кузов, а також переналаштовані підвіски дають можливість якнайкраще проявити всі особливості роботи «розумної» системи повного привода S-AWC (Super-All Wheel Control). Так, це реально – ще більше ефективності, ще більше керованості, ще більше відповідності до побажань водія! Водночас з покращенням керованості, система повного привода гарантує максимальний комфорт та впевненість під час руху навіть за складних дорожніх або погодних умов, адже водій може обирати відповідні режими руху. Так, звичайний режим «Normal Mode» призначений для щоденного використання за хороших дорожніх умов. Зимовий режим «Snow Mode» покращує стабільність руху автомобіля на слизьких поверхнях – засніжених дорогах та на льоду. А режим «Gravel» – покращує керованість на бездоріжжі, рівномірно розподіляючи крутний момент між передньою та задньою осями. Система S-AWC доступна у топовій комплектації Ultimate 1.5 л.

 

Слідуючи траєкторії
ACTIVE YAW CONTROL
Слідуючи траєкторії

​​​​​​​Кросовер Mitsubishi Eclipse Cross 2021 у всіх комплектаціях оснащений системою керування вектору тяги AYC (Active Yaw Control), яка відповідає за  перерозподіл гальмівних зусиль між передніми лівим та правим колесами. Eclipse Cross неначе “вгвинчується” в поворот, чітко слідуючи траєкторії, заданій водієм. Через датчики положення керма та педалі газу система пригальмовує переднє внутрішнє, відносно повороту, колесо, та зрештою дозволяє чітко пройти поворот, що покращує керованість автомобіля загалом.

 

З висоти пташиного польоту
СИСТЕМА КРУГОВОГО ОГЛЯДУ
З висоти пташиного польоту

Система відеоогляду використовує чотири камери: вони розташовані спереду та ззаду, а також у дзеркалах дверей, що дає можливість споглядати загальну ситуацію навколо автомобіля «з висоти пташиного польоту» або окремо переглядати зображення з певної камери. Система також пропонує додаткові лінії-маркери, що стануть у пригоді при паркуванні автомобіля у тісних умовах.

 

Пасивна безпека
КУЗОВ RISE І "ХОЛОДНЕ" ЗВАРЮВАННЯ
Пасивна безпека

​​​​​​​Кузов Eclipse Cross ​​​​​​​побудований за технологією Mitsubishi Motors RISE (Reinforced Impact Safety Evolution), що дозволило посилити міцність його конструкції. Корпус ефективно поглинає енергію, розподіляючи її по всьому кузову, що допомагає зберегти його цілісність при зіткненні. "Холодне" зварювання або структурне проклеювання зміцнює зони навколо дверей і кришки багажного відділення, збільшуючи жорсткість з'єднання між панелями кузова. Це дозволяє поліпшити стабільність управління та цілісність реакцій автомобіля.

 

​​​​​​​Переконайтеся у технологіях та якості Mitsubishi Eclipse Cross - записуйтеся на тест-драйв у найближчого до Вас дилера. Наш менеджер зв'яжеться з вами, щоб підтвердити час і відповісти на всі Ваші запитання.

 * Мається на увазі мінімальна спеціальна рекомендована роздрібна ціна, вкл. ПДВ 20%, на вказану модель автомобілів ТМ «Mitsubishi» у базовій (мінімальній) комплектації.

** Мається на увазі орієнтовний (приблизний) розмір щомісячного середнього платежу на вказану модель автомобілів ТМ «Mitsubishi» у базовій (мінімальній) комплектації (надалі - Автомобіль), у разі придбання цього Автомобіля в кредит за однією зі спеціальних кредитних програм для автомобілів ТМ «Mitsubishi» від Банків-партнерів Дистриб’ютора, яка автоматично обирається за вказаними нижче параметрами як найоптимальніша для клієнта серед усіх спеціальних кредитних програм для автомобілів ТМ «Mitsubishi» від Банків-партнерів Дистриб’ютора, розміщених на цьому веб-сайті у розділі «Кредит» (надалі – Кредитні програми).

Вказаний платіж (розмір платежу) попередньо та орієнтовно розраховується, виходячи з таких параметрів, як:

(1)  рекомендована роздрібна ціна або спеціальна рекомендована роздрібна ціна, вкл. ПДВ 20%, на Автомобіль;

(2) параметри, які автоматично (за допомогою програми) обираються серед умов Кредитних програм, а саме:

(і) максимально можливий початковий внесок (аванс) у % від вартості Автомобіля (найвищий показник серед умов Кредитних програм);

(іі) максимально можливий строк кредитування (найвищий показник серед умов Кредитних програм);

(ііі) процентна ставка, яка пропонується відповідним Банком-партнером, у % - залежно від параметрів (і) та (іі) вище (не береться до уваги орієнтовна реальна річна процентна ставка);

(iv) комісії відповідного Банка-партнера (одноразова комісія за видачу кредиту, за відкриття рахунку, за перерахування коштів),

(v) стандартна схема погашення.

За результатами вищезазначеного розрахунку, який здійснюється автоматично за допомогою програми та базується виключно на наданій Банками-партнерами інформації щодо спеціальних умов кредитування на автомобілі ТМ «Mitsubishi», відображається найоптимальніша для кінцевого споживача пропозиція серед Кредитних програм.

Вищезазначений розрахунок не включає: витрат на страхування (зокрема, КАСКО та інших видів страхування), інші супутні, пов’язані з наданням кредиту, витрати (нап., послуги нотаріуса, СМС-довідку), які визначаються конкретним Банком-партнером при наданні кредиту.

Цей розрахунок носить умовний характер, не є публічною офертою, наведений для зручності клієнтів Mitsubishi виключно для їхнього ознайомлення зі спеціальними умовами кредитування від Банків-партнерів Дистриб’ютора та їх порівняння, та має на меті поінформувати клієнтів і скласти їхнє загальне уявлення про орієнтовний (приблизний) розмір щомісячного середнього платежу на Автомобіль у разі придбання цього Автомобіля в кредит в одного з Банків-партнерів Дистриб’ютора.

Не є рекламою відповідної Кредитної програми чи відповідного Банка - партнера Дистриб’ютора. Дистриб’ютор не несе відповідальності за умови кредитних продуктів Банків-партнерів та супутніх страхових послуг.

Детальна інформація щодо умов кредитування, детального розрахунку кредиту (включаючи загальну вартість кредиту, загальні витрати за кредитом, реальну річну процентну ставку тощо) надається консультантами Банків - партнерів Дистриб’ютора, для цього Ви можете подати через обраного офіційного Дилера відповідний запит на отримання консультації щодо спеціальних умов кредитування, заповнивши форму запиту.

menu.footer disclaimer
Created by CF.Digital