НОВИЙ СЕЗОН – НОВІ ПРИГОДИ. ПІДГОТУЙТЕ СВІЙ АВТОМОБІЛЬ MITSUBISHI ДО ЗИМИ

buttons.will share

З 1 грудня 2021 до 28 лютого 2022 включно в офіційній дилерській мережі Mitsubishi Motors в Україні діє сервісна акція «Новий сезон – нові пригоди» (далі - Акція). Для комфортних поїздок зимовими сніговими дорогами рекомендуємо підготувати свій автомобіль заздалегідь, а також скористатися спеціальною пропозицією – вигодою на запчастини, оливи та аксесуари від виробника до 20%*.

Спеціальні ціни діють саме на ті запчастини, технічні рідини та аксесуари, які найбільш потрібні під час підготовки автомобіля до зимової експлуатації в умовах низьких температур та поганих доріг. Так, вартість оригінальної акумуляторної батареї Mitsubishi Motors складе 3333 грн.** замість 4821 грн**, охолоджувальна рідина буде коштувати 869 грн.** замість 1239 грн.** за 5-літрову каністру, а комплект гумових килимків на Outlander обійдеться Вам у 1899 грн.** замість 2251 грн.**


Повний перелік запчастин, технічних рідин та аксесуарів з вигодою

Завчасна підготовка автомобіля допоможе не тільки зберегти його якісні характеристики, але й забезпечить безпеку на дорозі під час водіння у складних зимових умовах. А обслуговування в офіційного дилера Mitsubishi Motors зі встановленням саме оригінальних запасних частин та аксесуарів надасть додаткові переваги:
- офіційну гарантію від виробника (2 роки без обмеженнь щодо пробігу),
- легальне походження зі сплатою всіх податків та митного збору,
- наявність сертифікатів відповідності.

Вказана спеціальна пропозиція поширюється на запасні частини, технічні рідини та аксесуари до автомобілів Mitsubishi.

Зв'язок з нами

Консультанти в офіційних салонах Mitsubishi Motors в Україні із задоволенням дадуть відповідь на ваші запитання.

 

* Мається на увазі надання спеціальних рекомендованих роздрібних цін на обмежений асортимент оригінальних запасних частин і технічних рідин до автомобілів ТМ «Mitsubishi» (надалі - акційні товари). Ця пропозиція діє з 01.12.2021 р. до 28.02.2022 р. вкл. у мережі офіційних дилерів Mitsubishi Motors в Україні. Про співвідношення спеціальних рекомендованих роздрібних цін (з вигодою) та звичайних рекомендованих роздрібних цін (без вигоди), розмір вигоди, перелік акційних товарів, умови щодо гарантії та інші деталі вказаної пропозиції дізнайтесь на сайті mitsubishi-motors.com.ua. та у консультантів дилерів. Остаточні роздрібні ціни на акційні товари встановлюються дилерами. Ця пропозиція не є публічною офертою. 

**Ціни розраховані станом на 01 грудня 2021 р. та є рекомендованими роздрібними та можуть змінюватися у період дії спеціальної пропозиції. Вказані ціни включають ПДВ.  Остаточні роздрібні ціни встановлюються офіційними дилерами Mitsubishi Motors в Україні. Кількість акційних товарів обмежена на складі.
Офіційний дистриб'ютор автомобілів, запасних частин та аксесуарів ТМ  «Mitsubishi» в Україні: ТОВ «ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА», 04070, м. Київ, вул. Спаська, 30А.

Інформація про «ЕМ ЕМ СІ Україна»
Компанія «ЕМ ЕМ СІ Україна» - офіційний дистриб’ютор автомобілів Mitsubishi в Україні. Мета компанії «ЕМ ЕМ СІ Україна» - забезпечити максимальний рівень взаємодії з виробником, надавати якісне гарантійне та післягарантійне обслуговування автомобілів ТМ «Mitsubishi», забезпечення поставок і наявності складу оригінальних запчастин і аксесуарів. Компанія має розвинену мережу дилерських центрів по всій Україні, яка зараз налічує 29 автосалонів в усіх регіонах України, а також авторизований дилерський центр на території республіки Молдова.

menu.footer disclaimer
Created by CF.Digital