ПРОМИВКА БЕНЗИНОВИХ ФОРСУНОК

МИ РЕМОНТУЄМО АВТОМОБІЛІ ВСІХ МАРОК


Чекаємо Вас на будь-якому авто, а не тільки на Mitsubishi. Наше обладнання та досвід дозволяють нам ремонтувати автомобілі різних марок.

МИ ВИКОНУЄМО ЧИСТКУ ФОРСУНОК БЕНЗИНОВИХ ДВИГУНІВ

Промивання форсунок - це процедура, яка має на увазі видалення з форсунок бруду і нагару, що перешкоджає попаданню палива в циліндри в повному обсязі. Рекомендується повторювати цю процедуру хоча б 1 раз на 30 тис. км пробігу.

Про необхідність діагностики та чищення форсунок кажуть такі факти:

 • незвичайний та їдкий запах з глушника;
 • підвищена витрата палива;
 • зниження швидкості розгону;
 • невластива робота мотора.

У НАШОМУ АВТОСЕРВІСІ ПРОВОДИТЬСЯ ОЧИЩЕННЯ ФОРСУНОК ЗІ ЗНЯТТЯМ (ХІМІЧНЕ)

Переваги чистки форсунок зі зняттям:

 • контролюється пропускна здатність форсунок у різних режимах;
 • візуально контролюється стан ущільнювачів і фільтрів;
 • виявляється корозія форсунок ще до очищення.

Цей метод дозволяє контролювати якість очищення форсунок, а головне - вирівняти їх продуктивність.
Очищення ми проводимо з використанням професійного стенду Тріумф. Стенд дозволяє провести очищення у 3 режимах: антиударному, турбо і індивідуальному. Антиударний режим захищає посадочне місце голки клапана від пошкоджень. Турбо - підходить для тих моментів, коли клапани форсунок заклинило, таким чином їх можна привести у порядок. При індивідуальному режимі частоту відкриття і закриття можна змінювати вручну. За допомогою вібродатчика вимірюється швидкість включення і виключення форсунок.
Крім очищення стенд перевіряє справність форсунок при відкритті і закритті клапана, опір їх обмоток.

УВАГА!

Очищення форсунок - відповідальна процедура. Довірте її професіоналам. Спроба самостійної промивки може призвести до невідновлюваної поломки цієї не дешевої деталі автомобіля.

СКІЛЬКИ ЧАСУ ПОТРІБНО НА ВИКОНАННЯ ЦИХ РОБІТ

Зняття форсунок, їх очищення та встановлення займає приблизно 2 години.

ЗАПИС НА СТО

ЗАПИШІТЬСЯ НА СТО ЗА ДОПОМОГОЮ ЦІЄЇ ФОРМИ ТА ОТРИМАЙТЕ ЗНИЖКУ 5%*

Після відправки форми ми вам зателефонуємо і зясуємо проблему з вашим автомобілем. Заповнення цієї форми ні до чого вас НЕ ЗОБОВ'ЯЗУЄ. Просто так зручніше )

*Знижка надається на загальну вартість робіт та запчастин за нарядом-замовленням.

ЗАПОВНИ ФОРМУ - ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ :)

Знайдіть нас на Google картах, побудуйте маршрут, подивіться фотогалерею нашого автоцентру

БАЖАЄТЕ ПОСПІЛКУВАТИСЯ З МАЙСТРОМ ПО ТЕЛЕФОНУ ПРЯМО ЗАРАЗ? БЕЗ ПРОБЛЕМ

Зателефонувавши майстру, Ви зможете:

 • Дізнатися про ймовірну причину поломки. Якщо з вашим автомобілем не все в порядку, ви можете зв'язатися з майстром по телефону і попередньо з'ясувати можливу причину поломки. Після цього майстер зрозуміє, який фахівець зможе вирішити проблему, яке обладнання необхідно для діагностики та запланує ваш візит на СТО. У підсумку це істотно збереже ваше і наш час.
 • Записатися на СТО. Ви можете записатися на СТО по телефону. Кожен вид робіт вимагає участі певних фахівців і використання певного обладнання. Розкажіть, які види робіт ви плануєте і майстер визначить можливий час вашого візиту.
 • Дізнатися про орієнтовну вартість ремонту або технічного обслуговування. Якщо види робіт зрозумілі, то вже по телефону майстер зможе назвати вам їх приблизну вартість.
 • Підібрати запчастини та дізнатись їх вартість. Вам не потрібно шукати запчастини і матеріали для ремонту або обслуговування на стороні. Ми співпрацюємо з усіма великими постачальниками запчастин і наші ціни тримаємо на рівні середньоринкових. Ми вам запропонуємо різні варіанти оригінальних і ліцензійних запчастин від різних виробників і порекомендуємо краще співвідношення ціни і якості. У нас працює швидка доставка і вже через кілька годин запчастини можуть бути на місці.

Зауважте: ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 18.00

У НАС ЗАПЧАСТИНИ ПО ЦІНАХ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІВ

Ми співпрацюємо з баготьма оптовими постачальниками запчастин. Для себе ми обрали правило - дотримуватись цін інтернет-магазинів. У нас ви знайдете як оригінальні, так і ліцензійні запчастини від різних виробників. Ми порекомендуємо вам краще співвідношення ціни і якості. У нас працює швидка доставка і вже через кілька годин запчастини можуть бути на місці.

Бажаєте дізнатись ціну на запчастини?

ТЕЛЕФОНУЙТЕ у відділ запчастин

Ознайомтеся з іншими видами робіт СТО

menu.footer disclaimer
Created by CF.Digital