професійний ремонт вашого автомобіля

СТО
автоцентр mitsubishi у луцьку

  • професійне обладнання
  • досвідчені майстри
  • гарантія на роботи та зпч
  • всі види розрахунків
  • кімната очікування

Швидкий дзвінок на СТО (Пн-Пт 9:00-18:00). Тисніть на кнопку

ми ремонтуємо автомобілі всіх марок

Чекаємо Вас на будь-якому авто, а не тільки на Mitsubishi. Наше обладнання та досвід дозволяють нам ремонтувати автомобілі різних марок.

Запис на сто

ЗАПИШІТЬСЯ НА СТО ЗА ДОПОМОГОЮ ЦІЄЇ ФОРМИ ТА ОТРИМАЙТЕ ЗНИЖКУ 5% *

Після відправки форми ми вам зателефонуємо і з'ясуємо проблему з вашим автомобілем. Заповнення цієї форми ні до чого вас НЕ ЗОБОВ'ЯЗУЄ. Просто так зручніше )

*Знижка надається на загальну вартість робіт та запчастин за нарядом-замовленням.

ЗАПОВНИ ФОРМУ - ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ :)

Знайдіть нас на Google картах, побудуйте маршрут, подивіться фотогалерею нашого автоцентру

БАЖАЄТЕ ПОСПІЛКУВАТИСЯ З МАЙСТРОМ ПО ТЕЛЕФОНУ ПРЯМО ЗАРАЗ? БЕЗ ПРОБЛЕМ

Зателефонувавши майстру, Ви зможете:

Дізнатися про ймовірну причину поломки

Якщо з вашим автомобілем не все в порядку, ви можете зв'язатися з майстром по телефону і попередньо з'ясувати можливу причину поломки. Після цього майстер зрозуміє, який фахівець зможе вирішити проблему, яке обладнання необхідно для діагностики та запланує ваш візит на СТО. У підсумку це істотно збереже ваше і наш час.

Записатися на СТО

Ви можете записатися на СТО по телефону. Кожен вид робіт вимагає участі певних фахівців і використання певного обладнання. Розкажіть, які види робіт ви плануєте і майстер визначить можливий час вашого візиту.

Дізнатися про орієнтовну вартість ремонту або технічного обслуговування

Якщо види робіт зрозумілі, то вже по телефону майстер зможе назвати вам їх приблизну вартість.

Підібрати запчастини та дізнатися їх вартість

Вам не потрібно шукати запчастини і матеріали для ремонту або обслуговування на стороні. Ми співпрацюємо з усіма великими постачальниками запчастин і наші ціни тримаємо на рівні середньоринкових. Ми вам запропонуємо різні варіанти оригінальних і ліцензійних запчастин від різних виробників і порекомендуємо краще співвідношення ціни і якості. У нас працює швидка доставка і вже через кілька годин запчастини можуть бути на місці.

Зауважте: ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 18.00

Спілкуйтеся з нами в чаті Facebook Massenger

Бажаєте задати нам запитання письмово? Пишіть нам у чат Facebook Massenger. Натисніть знизу справа на червоне коло мессенджера та залиште своє запитання.

наші основні види робіт

Всі роботи виконуються досвідченими спеціалістами з використанням професійного обладнання та інструменту

У НАС ЗАПЧАСТИНИ ПО ЦІНАХ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІВ

Ми співпрацюємо з баготьма оптовими постачальниками запчастин. Для себе ми обрали правило - дотримуватись цін інтернет-магазинів. У нас ви знайдете як оригінальні, так і ліцензійні запчастини від різних виробників. Ми порекомендуємо вам краще співвідношення ціни і якості. У нас працює швидка доставка і вже через кілька годин запчастини можуть бути на місці.

Бажаєте дізнатись ціну на запчастини?

ПИШІТЬ НАМ У ЧАТ FACEBOOK (червоне коло справа знизу). Вкажіть марку, модель авто, рік випуску, тип та об'єм двигуна та назву запчастини.

АБО ТЕЛЕФОНУЙТЕ у відділ запчастин

зворотній зв'язок

GOOGLE ВІДКУКИ ПРО НАС

Спеціальні пропозиції для власників Mitsubishi

Поточні акції на оригінальні запчастини, матеріали, обладнання

ЛІТО В НОРМІ - ТВІЙ MITSUBISHI У ФОРМІ

З 1 червня до 31 серпня 2021 року включно в офіційній дилерській мережі Mitsubishi Motors в Україні діє сервісна акція «Літо в нормі - твій Mitsubishi у формі»* (надалі - Акція). Ми подбали про те, щоб у сезон відпусток і відпочинку за містом у вас не виникало необхідності витрачати час на обслуговування автомобіля. Тому пропонуємо заздалегідь підготувати свій Mitsubishi до комфортних поїздок, скориставшись спеціальною пропозицією на придбання необхідних запасних частин, олив та аксесуарів від виробника з вигодою до 20%*.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

ЗНИЖКИ* НА ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ ТА ЗАПЧАСТИНИ MITSUBISHI

Компанія «ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА», офіційний дистриб'ютор автомобілів Mitsubishi Motors, пропонує вигідні умови придбання певних запчастин та аксесуарів:
знижка до 36%* на високоякісні оригінальні колісні диски;
знижка до 28%* на надійні оригінальні акумулятори;
знижка до 35%* на оригінальні склоочисники.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

КУПУЙ ОРИГІНАЛЬНЕ ВИГІДНО: ЗНИЖКА НА КОЛІСНІ ДИСКИ MITSUBISHI MOTORS

Компанія «ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА», офіційний дистриб'ютор автомобілів Mitsubishi Motors, надає знижку до 36%* на високоякісні оригінальні колісні диски, які ідеально доповнюють дизайн кожного автомобіля Mitsubishi.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

НОВА ЛІНІЙКА ОРИГІНАЛЬНИХ МОТОРНИХ ОЛИВ MITSUBISHI

Компанія Mitsubishi Motors розробила повний асортимент моторних олив, що забезпечують найкращу ефективність роботи двигуна і значно збільшують його термін служби, незалежно від стилю водіння або кліматичних умов. Технологія моторних олив Mitsubishi гарантує найкращий захист і оптимальну продуктивність для всіх двигунів, що встановлюються на автомобілі Mitsubishi.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ