You Tube Facebook
Запись на тест-драйв
Підписка
Підписатись
Взяти участь в акції
Акція:
Прізвище Ім'я По-батькові*:
E-mail*:
Контактний тел.:
Додаткова інформація:
Натискаючи кнопку «відправити», я надаю згоду компанії «Ем Ем Сі Україна» та її авторизованим дилерам на обробку своїх персональних даних, підтверджую, що ознайомлений(-а) з Політикою конфіденційності та приймаю її умови.Пожалуйста, выберите язык:
UA
RU

Фінансовий лізинг

Фінансовий лізинг – зручна альтернатива банківському кредиту

Фінансовий лізинг автомобіля – це довгострокова оренда автомобіля, з правом викупу автомобіля наприкінці строку лізингу, за умови сплати лізингоодержувачем періодичних лізингових платежів.

Основні переваги фінансового лізингу:

  • початкові витрати клієнта складаються тільки з авансового платежу та одноразової комісії; всі витрати на реєстрацію, державні збори і мита, страхування розподілені рівномірно на весь строк лізингу;
  • швидке та зручне оформлення: клієнт підписує тільки договір фінансового лізингу, всі інші питання (реєстрація, пенсійний збір, страхування авто) бере на себе лізингова компанія;
  • немає необхідності у нотаріальному посвідченні договору, а отже, у додаткових витратах;
  • кожен клієнт отримує сервісну підтримку (цілодобова технічна консультація на дорогах України, адміністрування страхових випадків, пріоритетність у записі на ТО), у тому числі може доповнити договір додатковими послугами технічного сервісу, виходячи зі своїх потреб.

Знайомтеся з пропозиціями щодо спеціальних умов фінансового лізингу від наших партнерів:

Умови фінансового лізингу від ULF FINANCE

Інформація про партнера

ULF Finance працює на фінансовому ринку України з 2011 року. На сьогодні компанія входить у трійку лідерів на ринку лізингу. ULF Finance пропонує комплексну послугу фінансування покупки автомобілів Mitsubishi, незалежно від вартості. Кожен клієнт компанії обирає оптимальний для себе спосіб придбання: фінансовий, оперативний лізинг тощо. Серед принципів ULF Finance - максимальне прискорення процесу між поданням заявки на фінансування та отриманням предмету лізингу, а також постійне створення та вдосконалення партнерських програм спільно з дилерами та імпортерами.

*Уся інформація щодо умов фінансового лізингу вказана відповідно до відомостей, наданих компанією-партнером ТОВ "УЛФ-ФІНАНС", та є рекламою.
Умови фінансового лізингу від ПРИВАТ БАНКУ

Інформація про партнера

ПриватБанк є лідером банківського ринку країни. За даними дослідження GFK Ukraine у III кварталі 2019 року з банком співпрацюють 56,2% українців – фізичних осіб старше 16 років, вважають основним банком 46,6% користувачів банківських послуг. Обравши лізинг від ПриватБанку клієнт отримує авто "під ключ". ПриватБанк супроводжує угоду від А до Я, та сам вирішує всі питання з оформленням авто, реєстрацією та страхуванням.
ПриватБанк зареєстровано НБУ в «Книзі реєстрації банків» під № 92 від 19 березня 1992 року. Ліцензія НБУ № 22 від 05.10.2011р.

*Уся інформація щодо умов фінансового лізингу вказана відповідно до відомостей, наданих компанією-партнером АТ КБ "ПриватБанк", та є рекламою.
Вверх
Розміщена на цьому сайті інформація щодо наявності, характеристик продукції, орієнтовних цін, інших умов щодо її продажу, а також – щодо умов надання будь-яких послуг вказується лише з метою інформування, може відрізнятись від актуальної та не є публічною офертою. Для отримання актуальної інформації звертайтеся до офіційних дилерських центрів Mitsubishi Motors в Україні.
-